KAMIENIE  PÓŁSZLACHETNE

     Kamienie półszlachetne to wyjątkowo interesujący dział naszego sklepu, bowiem bogactwo ozdobnych kamieni pozwala stworzyć wyjątkowe kompozycje biżuteryjne, które fascynują, zachwycają i dodają każdemu strojowi wyjątkowego charakteru. Kamienie półszlachetne to bardzo popularne elementy, bowiem ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomimo, że są to kamienie nieco delikatniejsze od kamieni szlachetnych, ich zachwycające barwy i kształty są niezwykłym darem natury. W szerokim asortymencie posiadamy tajemniczy agat, magiczny ametyst, niezwykle ujmujące jadeit i jaspis, zapierający dech w piersiach kryształ górski, zachwycające tygrysie oko, piękny niczym gwieździsta noc onyks czy bajkowy turkus. To oczywiście tylko namiastka kamieni półszlachetnych, jakie dajemy Państwu do dyspozycji.

     Kamienie półszlachetne to bogactwo kolorów, kształtów i rozmiarów, a ciekawe propozycje w formie serc, kul, owali, kwadracików itp. pozwalają stworzyć wyjątkowe połączenia biżuteryjne, a każdym kamień staje się elementy inspirującym do kolejnych kompozycji. Różnorodność kamieni półszlachetnych pozwala stworzyć dodatki subtelne, ale również kipiące kolorami i mieniące się blaskiem różnych połączeń. Jeżeli interesujesz się astrologią i dopasowaniem kamieni półszlachetnych do znaków zodiaku, bądź kochasz niezwykłe dary natury w nietuzinkowych połączeniach, możesz na bazie dostępnych w naszej kolekcji. Jeżeli wisior z ametystem lub uroczy naszyjnik z turkusów to Twoje marzenie, u nas spełnisz je mając do dyspozycji unikatowe kamienie półszlachetne różnego rodzaju.

     Pochodzące z różnych zakątków świata kamienie półszlachetne to elegancki i bardzo efektowny sposób na urozmaicenie biżuterii, dodanie jej charakteru i stylu. Okrągłe, błyszczące lub matowe, szlifowane bądź barwione – kamienie dostępne w naszym asortymencie pozwolą stworzyć wyśnione autorskie projekty i klasyczne połączenia, które sprawdzają się na każdą okazję. Zachwycaj i czuj się wyjątkowo w każdej sytuacji.